Toernooienkalender

Jaar-WeekSoortToernooiResultaat
2020-43NRTNRT** Approach Wierden Herfst
2020-38Open19. Ritzenhoff Open powered by uniexperts [DUI]Enkel: 1st plaats - titel
2020-36ITFITF J4 Eindhoven Amjoy CupEnkel: 2e ronde l. Juliette Bovy [BEL]
Dubbel: halve finale l. Ait et Bachir / Stuger
2020-34COMPWTV Ligen 2020 Blau Weiss Halle
TC Herzebrock 1 vs. Blau Weiss Halle 2
TC Kaunitz 1 vs. Blau Weiss Halle 2
WVT Ligen 2020
Herzebrock vs. Blau Weiss Halle: 4 - 5
Kaunitz vs. Blau Weiss Halle: …
2020-32NRTNRT* Stadjershal/Top Tennis GroningenEnkel: finalist l. Celine Koerts
Dubbel: 1st plaats - titel
Dubbelpartner: Annelin Bakker
2020-30NJKNationale Jeugdkampioenschappen 2020Enkel: 2e ronde l. Annelin Bakker
Dubbel: 1st plaats - titel
Dubbelpartner: Sophie Schouten
2020-29JRTJRT Goud SmashingEnkel: finalist l. to Annelin Bakker
2020-12COVID-19: geen toernooien & competitie
2020-9ITFITF J4 IN-DoornDubbel: 1st plaats - titel
dubbelpartner: Sophie Schouten
2020-7NRTNRT** Approach Eibergenkwartfinale l. Melissa Boyden
2020-5JRTJRT Goud ZoetermeerEnkel: Ronde 16 l. Annelin Bakker
Verliezersronde w. Sophie Stoyanov
2020-4JRTJRT Goud HeuvelrugDubbel: Finalist l. to Bierma / Polman
Dubbelpartner: Warda Ait el Bachir
2019-45NRTNRT** Approach EibergenEnkel: ronde van 32 l. Esmee Andresen
2019-42ITFITF J4 Autumn Indoor Almere 2019Enkel: kwart finale l. Florentine Dekkers
Dubbel: finalst l. F. Dekkers / S. Schouten
Dubbelpartner: Charlotte Haas
2019-41ITFITF J5 Junior The Hague 2019Enkel: 2e ronde l. Isis van den Broek
2019-35OpenLichtmacht Bosheim Open 2019Enkel - DE3: 1st plaats - titel
2019-34OpenVeracket Open NRT* 2019Enkel - DE3: 1st plaats - titel
Dubbel - DD3: 1st plaats - titel
Dubbelpartner: Kristel van Emst
2019-34NRTNRT* TSH Open 2019Enkel - DE*: 1st plaats - titel
Dubbel - DD*: 1st plaats - titel
Dubbelpartner: Eloise de Mooij
2019-30NJKNationale Jeugdkampioenschappen 2019Enkel: halve finale l. Anouk Koevermans
Dubbel: 1st plaats - titel
Dubbelpartner: Florentine Dekkers
2019-29ITFITF J4 Flower Bulb TournamentEnkel: 2e ronde l. Olivia Malm [SWE]
Dubbel: 1st plaats - titel
Dubbelpartner: Sophie Schouten
2019-28ITFITF J4 Tournament Leeuwenbergh 2019Enkel: 3e ronde l. Erika Matsuda [JPN]
Dubbel: 1e ronde l. T. Haas [GER] / L. Schultz [GER]
Dubbelpartner: Sophie Schouten
2019-25JRTJRT Zilver Zomer Heuvelrug OpenEnkel: 1st plaats - titel
2019-24ITFITF J5 Outdoor Almere 2019Enkel: 1e ronde l. Sina Fackelmann [GER]
Dubbel: 1st plaats - titel
Dubbelpartner: Elysia Pool
2019-10JRTJRT Goud Alphen aan den RijnEnkel: ronde van 16 l. Sophie Schouten
2019-8TEFocus Tennis Academy Open 2019Enkel: 1e ronde l. Divna Ratkovic [MNE]
Dubbel: 1st plaats - titel
Dubbelpartner: Isis van den Broek
2019-7TEInTime Tennis Direct Junior Open 2019Enkel: kwart finale l. Sara Sarinova [SVK]
Dubbel: 1st plaats - titel
Dubbelpartner: Isis van den Broek
2019-7ITFITF J4 IN-Doorn 2019Enkel: 2e ronde l. Patricie Kubikova [CZE]
Dubbel: finalist l. N. Rivkin [GER] / A. Wirges
Dubbelpartner: Sophie Schouten
2019-5JRTJRT Zilver Approach WierdenEnkel: 1st plaats - titel
2019-4JRTJRT Goud Tenniscenter Heuvelrug DoornDubbel: 1st plaats - titel
Dubbelpartner: Sophie Schouten
2019-2JRTJRT Zilver MeppelEnkel: 1st plaats - titel
2018-51JRTJRT**** Alphen aan de RijnEnkel: kwart finale l. Bente Bierma
2018-50JRTJRT**** SmashingDubbel: finalist l. Floor Lisanne / Lois Tsui
Dubbelpartner: Annika Barth
2018-48WJCWinter Jeugd Finale-Circuit - MastersEnkel: finaleronde w. Charlotte Haas
2018-47WJCWinter Jeugd 2e A-Circuit - MastersEnkel: halve finale l. Warda Ait El Bachir
2018-45WJCWinter Jeugd 1e A-Circuit - MastersEnkel: halve finale l. Sophie Schouten
2018-42ITFITF J4 Autumn Indoor Almere 2018Enkel: 2e ronde l. Elysia Pool
2018-41ITFITF J5 Burgersdijk Tennis RhijenhofEnkel: 2e ronde l. Sophie Schouten
2018-38OpenTennisDirect Masters OverijsselEnkel - DE C: 1st plaats - titel
2018-35OpenKJLTC Open 2018 - DE3Enkel - DE3: 1st plaats - titel
2018-32NJKNationale Jeugdkampioenschappen 2018Enkel: halve finale l. Florentine Dekkers
Dubbel: kwart finale l. Lotte Oostvogels / Jill Schalk
Dubbelpartner: Isis van den Broek
2018-30OpenSuthwalda Open - DE3Enkel - DE3: 1st plaats - titel
2018-30JRTJRT**** Alphen aan de RijnEnkel: halve finale l. Floor van Nunen
Dubbel: 1st plaats - titel
Dubbelpartner: Isis van den Broek
2018-29JRTJRT**** Axians Haren 2018Enkel: 1st plaats - titel
Dubbel: kwart finale l. L. Ebeling Koning / R.M. Nijkamp
Dubbelpartner: Loïs Tsui
2018-27TEMeppel Storks Cup 2018Enkel: 3e ronde l. Floor van Nunen
Dubbel: finalist l. W. Ait et Bachir / S. Schouten
Dubbelpartner: Florentine Dekkers
2018-25OpenTulip Open 2018Enkel - DE3: halve finale l. Coco Bosman
2018-25JRTJRT**** Bastion Baselaar dubbelDubbel: halve finale l. F. Dekkers / A. Koevermans
Dubbelpartner: Floor van Nunen
2018-17JRTJRT**** LTC SpijkenisseEnkel: kwat finale l. Anouk Koevermans
Dubbel: halve finale l. F. Dekkers / A. Koevermans
Dubbelpartner: Floor van Nunen
2018-11NOJKNationale Overdekte Jeugdkampioenschappen 2018Enkel: ronde 32 l. Charlotte Haas
2018-8TEFocus Tennis Academy Open 2018Enkel: kwart finale l. Alena Kasatkina [RUS]
Dubbel: 1e ronde l. F. Helsen [BEL] / A. van Impe [BEL]
2018-7TEInTime Tennis Direct Junior Open 2018Enkel: 1e ronde l. Tea Zivic [FRA]
2018-5TETennis Europe Winter Cups by HEADkwart finale: NLD - NOR - won
halve finale: NLD - RUS - lost
3/4 plaats: NLD - FRA - lost
2018-3JRTJRT**** Tenniscenter Heuvelrug OpenDubbel: kwart finale l. Floor Lissone / Loïs Tsui
Dubbelpartner: Floor van Nunen
2017-51JRTJRT**** Alphen aan de RijnEnkel: halve finale l. Warda Ait El Bachir
2017-50JRTJRT**** Alphen aan de RijnDubbel: halve finale l. F. Dekkers / A. Koevermans
Dubbelpartner: Floor van Nunen
2017-48WJCWinter Jeugd Finale-Circuit - MastersEnkel: finaleronde w. Laurèl Polman
2017-47WJCWinter Jeugd 2e A-Circuit - MastersEnkel: kwart finale l. Sophie Schouten
2017-45WJCWinter Jeugd 1e A-Circuit - MastersEnkel: halve finale l. Anouk Koevermans
2017-39OpenDe Wijnwereld Stadshagen Open - DD3Dubbel - DD3: 1st plaats - titel
Dubbelpartner: Kristel van Emst
2017-39OpenMasters Overijssel 2017Enkel - DE D: 1st plaats - titel
2017-37OpenZwolse Tennis KampioenschappenDubbel - GD4: 1st plaats titel
Dubbel - GD3: finalist l. M. Michel / K. van Emst
Dubbelpartner: Jeroen Balk
2017-35OpenTamek Open 2017Enkel - GD4: 1st plaats - titel
2017-32NJKNationale Jeugdkampioenschappen 2017Enkel: Ronde 16 l. Anouk Koevermans
Dubbel: Ronde 16 l. S. Schalenkamp / A. Vrancken Peeters
Dubbelpartner: Floor van Nunen
2017-30JRTJRT*** TV De Hogt / Sportivity ServiceEnkel: 1st plaats - titel
Dubbel: finalist l. L. Oostvogels / J. Schalk
Dubbelpartner: Bente Bierma
2017-29JRTJRT**** VCD BI HarenEnkel: kwart finale l. Anouk Koevermans
Dubbel: halve finale l. N. Beukers / A. Stuger
Dubbelpartner: Floor van Nunen
2017-27TEMeppel Storks Cup 2017Enkel: 1e ronde l. Meda Reimoryte [LTU]
2017-25OpenYourhosting Peperbus Open 2017Enkel - DE4: 1st plaats - titel
Dubbel - GD4: 1st plaats - titel
Dubbelpartner: Jeroen Balk
2017-24JRTJRT*** Rabobank ReadyDubbel: halve finale l. C. Bosman / K. Heddes
Dubbelpartner: Floor van Nunen
2017-22Open46e Intersport Evink PinkstertoernooiEnkel - DE5: 1st plaats - titel
2017-16JRTJRT**** LTC SpijkenisseEnkel: Ronde 16 l. Anouck Vrancken Peeters
Dubbel: kwart finale l. F. Dekkers / A. Koevermans
Dubbelpartner: Floor van Nunen
2017-11NOJKNationale Overdekte Jeugdkampioenschappen 2017Enkel: kwart finale l. Sanne Schalenkamp
2017-5JRTJRT*** Krokus Jeugd Toernooi 2017Enkel: finalist l. Amalia Stuger
2017-3JRTJRT*** VTC BestDubbel: finalist l. F. Dekkers / A. Koevermans
Dubbelpartner: Floor van Nunen
2017-2DOJKDistrict Overdekte Jeugd KampioenschappenEnkel: 1st plaats - titel
2016-52JRTJRT*** Jan Lanting Kerst 2016Enkel: halve finale l. Amalia Stuger
2016-50JRTJRT*** VTC Best 2016Dubbel: halve finale l. N. Beukers / A. Stuger
Dubbelpartner: Floor van Nunen
2016-47WJCWinter Jeugd 2e A-Circuit - MastersEnkel: ronde van 16 l. Melissa Boyden
2016-46WJCWinter Jeugd 2e B-Circuit - MastersEnkel: halve finale w. Gigi Sy-A-Foek
2016-44WJCWinter Jeugd 1e B-Circuit - MastersEnkel: halve finale l. Demi Huisman
2016-39OpenMasters Overijssel 2016Enkel - DE E: halve finale l. Anouk Wubbels
2016-37OpenBureau HTM - ZTK 2016Enkel - ME11-17: 1st plaats - titel
2016-32NJKNationale Jeugdkampioenschappen 2016Enkel: halve finale l. Florentine Dekkers
Dubbel: halve finale l. F. Lisonne / L. Polman
Dubbelpartner: Floor van Nunen
2016-30JRTJRT**** VCD BI Haren 2016Enkel: kwart finale l. Sophie Schouten
Dubbel: halve finale l. F. Lisonne / L. Polman
Dubbelpartner: Floor van Nunen
2016-29JRTJRT**** Trendel Dutch Tennis AcademyEnkel: finalist l. Sophie Schouten
Dubbel: 1st plaats - titel
Dubbelpartner: Floor van Nunen
2016-28TEWahlstedt Junior FutureEnkel: 2e ronde l. Carla Galmiche [FRA]
Dubbel: 2e ronde l. M. Markov [GER] / S. Mueller [GER]
Dubbelpartner: Floor Lissone
2016-25OpenYourhosting Peperbus Open 2016Enkel - DE5: 1st plaats - titel
Enkel - DE6: 1st plaats - titel
2016-24JRTJRT**** Bastion Baselaar dubbelDubbel: halve finale l. C. Haas / F. Lisonne
2016-19DJKDistrict Jeugd Kampioenschappen OverijsselEnkel: 1st plaats - titel
2016-17JRTJRT**** First Services 2016Enkel: halve finale l. Anouk Koevermans
Dubbel: halve finale l. F. Dekkers / A. Koevermans
Dubbelpartner: Floor van Nunen
2016-10NOJKNationaal Overdekte Jeugdkampioenschappen 2016Enkel: kwart finale l. Joelle Steur
2016-5JRTJRT**** InTimeEnkel: halve finale l. Anouk Koevermans
2016-2DOJKDistrict Overdekte Jeugd KampioenschappenEnkel: 1st plaats - titel
Dubbel: 1st plaats - titel
Dubbelpartner: Milou ter Morsche
2015-51JRTJRT**** Trendel Dutch Tennis AcademyEnkel: kwat finale l. Florentine Dekkers
2015-50JRTJRT**** Trendel Dutch Tennis AcademyDubbel: halve finale l. C. Haas / F. Lisonne
2015-47WJCWinter Jeugd 2e A-Circuit - MastersEnkel: Ronde van 16 l. Laurèl Polman
2015-45WJCWinter Jeugd 1e A-Circuit - MastersEnkel: kwart finale l. Joelle Steur
2015-37OpenZwolse Tennis KampioenschappenEnkel ME11-17: 1st plaats - titel
Dubbel MD11-17: 1st plaats - titel
Dubbelpartner: Rianne Werkman
2015-35JRTJRT* TV StrokelEnkel: 1st plaats - titel
Dubbel: 1st plaats - titel
Dubbelpartner: Tess van der Feen
2015-33OpenOlympus All-In Zwolse Jeugd KampioenschappenEnkel - ME11-17: 1st plaats - titel
2015-32NJKNationale Jeugdkampioenschappen 2015Enkel: Ronde van 64 l. Rikke de Koning
Dubbel: Ronde van 16 l. M. Hageman / B. Spee
Dubbelpartner: Floor van Nunen
2015-30JRTJRT*** TV De Hogt / Sportivity ServiceEnkel: halve finale l. Keira Schriel
Dubbel: 1st plaats - titel
Dubbelpartner: Floor van Nunen
2015-25JRTJRT*** ApproachDubbel: kwart finale l. E. Klaassen / S. Schouten
Dubbelpartner: Daphne van der Veen
2015-23OpenJacco Eltingh JeugdtoernooiEnkel - ME11-14: 1st plaats - titel
Enkel - ME11-12: 1st plaats - titel
2015-20DJKDistrict Jeugd Kampioenschappen OverijsselEnkel: 1st plaats - titel
2015-10JRTJRT*** Nationaal IndoortoernooiEnkel: halve finale l. Madelief van Heese
2015-4DOJKDistrict Overdekte Jeugd KampioenschappenEnkel - ME11-12: 1st plaats - titel
Dubbel - MD11-12: 1st plaats - titel
Dubbelpartner: Daphne van der Veen
2014-52JRTJRT*** Jan Lanting Kerst 2014Enkel: halve finale l. Nika Beukers
2014-50JRTJRT*** Tennisteam het NoordenDubbel: halve finale l. C. Haas / F. Lisonne
Dubbelpartner: Daphne van der Veen
2014-45WJCWinter Jeugd 2e B-Circuit - MastersEnkel: kwart finale l. Samito Mallo
2014-43WJCWinter Jeugd 1e B-Circuit - MastersEnkel: kwart finale l. Warda Ait et Bachir
2014-36OpenZwolse Tennis KampioenschappenEnkel - ME11-14: 1st plaats - titel
2014-35JRTJRT* Drachtster KeitoernooiEnkel: 1st plaats titel
2014-29JRTJRT** Daisy ziet sterrenEnkel: Ronde x l. Dauphine Donker
2014-27JRTJRT* WEA Aardbeien toernooiEnkel: kwart finale l. Anna Boonstra
Dubbel: finalist l. A. Boonstra / S. Hatenboer
Dubbelpartner: Simone Szovan
Gemengd dubbel: kwart finale l. M. Rodenhuis / T. Haan
Dubbelpartner: Petter Veen
2014-26OpenOpen Konijnenberg ToernooiEnkel - ME11-12: 1st plaats - titel
2014-25JRTJRT** Peter WillemseDubbel: Ronde van 16 l. J. Boersma / S. Mallo
Dubbelpartner: Simone Svozan
2014-22DJKDistrict Jeugd Kampioenschappen OverijsselEnkel - ME Groen: 1st plaats - titel
Dubbel - MD Groen: 1st plaats - titel
Dubbelpartner: Tess van der Feen
2014-18JRTJRT* SpringbeektoernooiEnkel: 1st plaats - titel
2014-5JRTJRT* Tennisteam het NoordenEnkel: kwart finale l. Anna Boonstra
2014-3JRTJRT* Tennisteam het NoordenDubbel: kwart finale l. A. Boonstra / S. Hatenboer
Dubbelpartner: Daphne van der Veen
2014-2DOJKDistrict Overdekte Jeugd KampioenschappenEnkel: 1st plaats titel
Dubbel: kwart finale l. J. de Buck / M. Maatman
Dubbelpartner: Tess van der Feen
2013-52JRTJRT* TSHEnkel: ronde 1 l. Kirsten Wijnsema
2013-38OpenZwolse Tennis KampioenschappenEnkel - ME11-14: 1st plaats - titel
2013-34OpenVaassen Rabo Jeugd Open ToernooiEnkel - ME10: 1st plaats - titel
2013-23OpenJacco Eltingh JeugdtoernooiEnkel - ME10: 1st plaats - titel
2013-19DJKDistrict Jeugd Kampioenschappen OverijsselEnkel - ME10: 1st plaats - titel
2013-11OpenStadshagen Hogeboom Open JeugdEnkel - ME10: 1st plaats - titel
2013-2DOJKDistrict Overdekte Jeugd KampioenschappenEnkel - ME10: finalist l. Uma de Gunst
2012-51JRTJRT* Twilight MeppelEnkel - ME10: 3e plaats
2012-38OpenZwolse Jeugd MastersEnkel: geen resultaat
2012-38OpenTelstar Zwolse Tennis KampioenschappenEnkel - ME8: 1st plaats - titel
2012-35OpenOlympus All-In Zwolse Jeugd KampioenschappenEnkel - ME10: finalist l. Uma de Gunst
Enkel - ME8: 1st plaats - titel
2012-20OpenDistrict Jeugd Kampioenschappen OverijsselEnkel - ME8: 1st plaats - titel
2012-11OpenStadshagen Hogeboom Open JeugdEnkel - ME10: ronde partijen l. Uma de Gunst l. Elles Zwart
2012-2DOJKDistrict Overdekte Jeugd KampioenschappenEnkel - ME8: 1st plaats - titel
2011-35OpenOlympus All-In Zwolse Jeugd KampioenschappenEnkel - ME8: finalist l. Uma de Gunst